Series
Ratings
29
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Girls' Generation 1979Rated ★ 2.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 1.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.0- The Love of a Buzz CutRated ★ 4.0
The Reason We Can’t SleepRated ★ 5.0- Dancing the Waltz AloneRated ★ 4.0
- You Are Closer Than I ThinkRated ★ 2.5

If We Were A SeasonRated ★ 4.0
Madame Jung’s Last WeekRated ★ 3.5- The Red TeacherRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0