Titles you rated
- Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- Girl From NowhereRated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 4.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5- The Silent SeaRated ★ 4.5
- MaidRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0