Movies
Ratings
880
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 2.5- Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Animal KingdomRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 2.5- Wall to WallRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0- The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0

Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.5