Movies
Ratings
1000- A House of DynamiteRated ★ 3.5
- Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5- The MatchRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0- The PlotRated ★ 2.5
Virgin SnowRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
A ManRated ★ 4.0