Movies
Ratings
71
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 4.0
To Die ForRated ★ 4.0
The ApprenticeRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 2.5
Eye For An EyeRated ★ 2.5
The MayorRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 0.5- Trivial MattersRated ★ 2.5
StarletRated ★ 3.0
Black BookRated ★ 0.5
TruthRated ★ 3.0
Out of the FurnaceRated ★ 0.5
ShadeRated ★ 1.5
LooperRated ★ 2.5- Enlightenment FilmRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.5- BreakdownRated ★ 1.0