Movies
Ratings
1098
Godzilla Minus OneRated ★ 1.5
MidsommarRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.5- Jung_eRated ★ 2.5
The Old GuardRated ★ 3.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0- The OutfitRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5