Series
Ratings
39- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.5
JinRated ★ 3.5
JinRated ★ 4.0
Operation Love SpecialsRated ★ 4.5
The Quintessential Quintuplets∽Rated ★ 3.5
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 3.5
The Quintessential QuintupletsRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.5
Summer Time RenderingRated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 2.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
스즈키 선생님Rated ★ 3.5