Series
Ratings
210- Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.5
- Tokyo Vice Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0- Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5- Kodokunogurume ōmisoka supesharu ~ tabe-osame! Setouchi shutchō-hen ~Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 9Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5- The Joy of PaintingRated ★ 4.5