Series
Ratings
17
Demon SlayerRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.5- Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5

Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5- Queen of TearsRated ★ 4.0
GokusenRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5