Movies
Ratings
29
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5