Series
Ratings
52- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0- Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Big Windup!Rated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 4.0
명탐정 코난Rated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0