Series
Ratings
74- Shangri-La Frontier Season 2Rated ★ 3.0
Shangri-La FrontierRated ★ 3.0
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 2.5
Made In AbyssRated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 4.0
Ranking of KingsRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
BakemonogatariRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
あさが来たRated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.0
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5