Series
Ratings
197
Demon SlayerRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Born to be a FlowerRated ★ 2.5
Miss DevilRated ★ 2.0
The Confidence Man JPRated ★ 3.5
Ossan's LoveRated ★ 4.0
Boys Over Flowers Next Season〜Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0
UnforgettableRated ★ 3.5
Long Love LetterRated ★ 2.5
Holiday LoveRated ★ 2.5
Princess JellyfishRated ★ 2.0
Black PeanRated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 1.0
Lucky SevenRated ★ 3.5
마지막 약속Rated ★ 3.5
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 3.5