Series
Ratings
36
Adventure TimeRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 5.0
Odd TaxiRated ★ 3.5
HellsingRated ★ 3.5
GothamRated ★ 4.0
Bokurano: OursRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
Inu X boku Secret ServiceRated ★ 2.0
Angel Beats!Rated ★ 2.0
My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 3.0
Black Lagoon: The Second BarrageRated ★ 4.0
Black LagoonRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5