Movies
Ratings
70
Heart is...Rated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.0