Movies
Ratings
214- PawnRated ★ 2.0
- Oh! My GranRated ★ 0.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0