Series
Ratings
53
Demon SlayerRated ★ 2.5- Family PlanRated ★ 3.5
- Shop of the LampRated ★ 4.5
- Divorce Attorney ShinRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
SEAL TeamRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0