Series
Ratings
388
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- CasheroRated ★ 3.0
- 태풍상사Rated ★ 4.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
- Dear XRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- KarmaRated ★ 4.0
- The Price of ConfessionRated ★ 4.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- As You Stood ByRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
- Kiss or DieRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0