Movies
Ratings
802
Full Metal JacketRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 1.0- Good NewsRated ★ 3.5
- No Other ChoiceRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The FirmRated ★ 3.0- Wall to WallRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SwordfishRated ★ 3.0
The MajesticRated ★ 3.5
Space CowboysRated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 3.5
RoundersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.0