Movies
Ratings
201
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5