Movies
Ratings
30
Black SwanRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
TakenRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0