Series
Ratings
24
Passion for PunchlinesRated ★ 4.5- Burn the House DownRated ★ 3.5
Tatami Time Machine BluesRated ★ 4.5
Saihara the Loan SharkRated ★ 4.0
스즈키 선생님Rated ★ 5.0
deleRated ★ 2.5
Violet EvergardenRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
RikuohRated ★ 4.0
The Ship of TheseusRated ★ 3.5
Gourmet Detective Goro AkechiRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
1리터의 눈물Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 5.0
No Side GameRated ★ 5.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 5.0
Desperate MotherhoodRated ★ 4.0