Movies
Ratings
729- PandoraRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0