Series
Ratings
24
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
MistyRated ★ 3.0- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.0- Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- Crime SceneRated ★ 5.0
- Crime Scene 3Rated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0