Series
Ratings
97
聖☆おにいさんRated ★ 4.5
Astro BoyRated ★ 5.0
Working Buddies!Rated ★ 4.0
Working Buddies!Rated ★ 4.0
ガラクタ通りのステイン エピローグRated ★ 4.5
ガラクタ通りのステインRated ★ 4.5
The Twelve KingdomsRated ★ 4.5
Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5- Magic Knight Rayearth OVARated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Kino's Journey: The Beautiful WorldRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
How Heavy Are the Dumbbells You Lift?Rated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0