Movies
Ratings
63
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5- HimRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 4.0
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 2.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0