Series
Ratings
14- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Queen of TearsRated ★ 4.0
- The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0