Series
Ratings
39
Game of ThronesRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.0- MacGyverRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.5
Tale of ArangRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0