Movies
Ratings
1252
Project Hail MaryRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 2.5
Fruitvale StationRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
The FakeRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.5
Sunset in My HometownRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Wall to WallRated ★ 1.5