Series
Ratings
58
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5- A Small LightRated ★ 4.5
- ShōgunRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0- Secrets of the WhalesRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0- Arcane Season 1Rated ★ 4.5

Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
StartupRated ★ 2.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0