Movies
Ratings
1005
SearchingRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5- Steel RainRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0- Our PresidentRated ★ 4.0
Janie JonesRated ★ 3.0
Criminal ConspiracyRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
The Company MenRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.0