Titles you rated
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 4.0- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 4.5
The WireRated ★ 4.0- 아리요시의 솔직한 산책Rated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0- The Men Who Made Us SpendRated ★ 3.0
Ghost in the Shell Arise: Alternative ArchitectureRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0