Movies
Ratings
20
TitanicRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 2.5
127 HoursRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0- Death BellRated ★ 2.5

The ChaserRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 1.5
PhenomenonRated ★ 1.5
About TimeRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 1.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 1.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
FluRated ★ 2.0
TedRated ★ 2.0
Heart is...Rated ★ 5.0