Series
Ratings
268- HirayasumiRated ★ 4.0
- Hot SpotRated ★ 4.0
- ShōgunRated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 3.0
- Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- The Bear Season 4Rated ★ 3.5
- The Bear Season 3Rated ★ 3.5
- The Bear Season 2Rated ★ 4.5
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
- The Price of ConfessionRated ★ 2.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 3.5
Hare+GuuRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0