Movies
Ratings
708
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
The ArtistRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- The UglyRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
An Autumn TaleRated ★ 3.5- Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5- The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 3.5
My Night at Maud'sRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5