Movies
Ratings
14
SerendipityRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The ScamRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0