Series
Ratings
85- As You Stood ByRated ★ 3.5
- Mercy for NoneRated ★ 2.0
- KarmaRated ★ 3.5
- Family PlanRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- LTNSRated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
- ShōgunRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.0- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Reacher Season 1Rated ★ 3.5- Mask GirlRated ★ 3.5
ServantRated ★ 3.5- Political FeverRated ★ 4.0
Love & DeathRated ★ 3.5- Beef Season 1Rated ★ 3.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 2.5