Series
Ratings
26
The WitcherRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0