Series
Ratings
169
PlanetesRated ★ 4.0
Armored Trooper VOTOMS: Pailsen FilesRated ★ 2.5
Armored Trooper VOTOMS: Shining HeresyRated ★ 3.0
Armored Trooper VOTOMSRated ★ 3.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.5
Hotaru no HikariRated ★ 2.5
BORDERRated ★ 3.0
Bad MoneyRated ★ 3.0
명탐정의 규칙Rated ★ 2.5
THE LONG GOODBYERated ★ 2.5
A Fading SummerRated ★ 3.5
81 DiverRated ★ 3.0
警部補 矢部謙三Rated ★ 2.5
Shokuzai no SonataRated ★ 3.0
Big MoneyRated ★ 3.5
Saru LockRated ★ 3.5
메시바나 형사 타치바나Rated ★ 2.0
신의 혀를 가진 남자Rated ★ 3.5
変身インタビュアーの憂鬱Rated ★ 3.5