Movies
Ratings
734
GreenhouseRated ★ 4.5- JAURIM, The WonderlandRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
One Cut of the Dead Spin Off In HollywoodRated ★ 2.5
The PromRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Survival FamilyRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.5
Me and MeRated ★ 3.5- The SingerRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
ContagionRated ★ 3.5