Movies
Ratings
76
The HangoverRated ★ 3.0
Ice Cream FeverRated ★ 4.0
Hit Me Anyone One More TimeRated ★ 4.5
Blue, Painful, and BrittleRated ★ 3.5
Driving MadeleineRated ★ 4.0
At the BenchRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 2.5- Look Both WaysRated ★ 3.5

The Blue Skies at Your FeetRated ★ 3.5
Waiting For SpringRated ★ 3.5
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
BooksmartRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
Risky BusinessRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.5
Ano ko no, TorikoRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
My Teacher, My LoveRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5