Series
Ratings
14
Zombie Land SagaRated ★ 3.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
Goblin SlayerRated ★ 2.5
Hanada Shounen-shiRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Macross FRated ★ 2.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
A Place Further Than the UniverseRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 5.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0