Titles you rated
To LiveRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0- NonnasRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.0- A hot roofRated ★ 3.5
CryptozooRated ★ 3.0- My Father's EmailsRated ★ 3.0
Petite MamanRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Fear and Loathing in Las VegasRated ★ 3.5
Aachi and SsipakRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
El SurRated ★ 5.0- Víctor Erice – Abbas Kiarostami: CorrespondencesRated ★ 4.5
- PilotRated ★ 2.0
The HoldoversRated ★ 4.0
We Are Little ZombiesRated ★ 3.5- My PlaceRated ★ 2.0