Series
Ratings
416
Dr. StoneRated ★ 3.5- 마루코는 아홉살Rated ★ 3.0
- Unanswered questionsRated ★ 4.0
- Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
- 원피스 33기Rated ★ 4.5
The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius Season 3Rated ★ 4.0
The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius Season 2Rated ★ 4.0
The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius Season 1Rated ★ 4.0- 명탐정 코난 15기 스페셜 명인전Rated ★ 4.0
Doki Doki Legend Magic Circle Guru GuruRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0- Physical: Welcome to MongoliaRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.0
Hell's ParadiseRated ★ 1.5- Ameku Takao's Detective KarteRated ★ 2.0
- K-pop Star Season 1Rated ★ 2.5
- Hey Hey Hey Season 2Rated ★ 4.5
- Shin Dongyeop and Kim Wonhee's Hey Hey HeyRated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- 원피스 32기Rated ★ 5.0