Series
Ratings
26
Great PretenderRated ★ 4.0
Uchi no SanshimaiRated ★ 1.5
Case ClosedRated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 1.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
Sweetness & LightningRated ★ 3.0
カッコカワイイ宣言!Rated ★ 3.0
ひだまりスケッチRated ★ 2.5
March Comes in Like a LionRated ★ 3.5
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 5.0
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0
Arakawa Under the BridgeRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Toradora!Rated ★ 3.0
Eden of the EastRated ★ 5.0