Series
Ratings
71- Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 5.0
Ranking of KingsRated ★ 4.5- Inventing AnnaRated ★ 3.5
Black KiteRated ★ 5.0
ClickbaitRated ★ 4.0- The StrangerRated ★ 4.5
- The Assassination of Gianni VersaceRated ★ 4.0
UnbelievableRated ★ 4.0- ParfumRated ★ 1.5
The Alienist Season 2Rated ★ 4.0
The Alienist Season 1Rated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 2.5
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
Stolen FaceRated ★ 0.5
Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0