Series
Ratings
38
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
TakenRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 2.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0- Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 3.0