Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5- Witch HuntRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.0- The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
DexterRated ★ 5.0