Movies
Ratings
32
TakenRated ★ 3.5
HitchRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5- 찰리 채플린 걸작선 4Rated ★ 2.5
Corpse BrideRated ★ 2.0
My Tutor FriendRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 1.0
The TableRated ★ 1.0
SpellboundRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0