Movies
Ratings
948
Project Hail MaryRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.0
- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- MaterialistsRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5- A House of DynamiteRated ★ 4.0
- Good NewsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 4.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5